flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Забезпечення доступності до приміщення Апеляційного суду Харківської області маломобільних груп населення

Забезпечення доступності до приміщення

Апеляційного суду Харківської області

маломобільних груп населення

 

 

 

Зважаючи, що забезпечення відповідності приміщень судів потребам маломобільних груп населення є важливим напрямком в частині виконання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Апеляційним судом Харківської області постійно вживаються заходи, спрямовані на забезпечення поліпшення потреб для таких громадян в умовах перебування в нашому суді.

Розпорядженням керівника апарату Апеляційного суду Харківської області №04-13/148-р від 22 грудня 2015 року, на виконання доручення Президента України від 23 жовтня 2012 року №1-1/2850 щодо забезпечення права громадян на доступ до правосуддя, в частині забезпечення безперешкодного доступу до приміщень судів, зручності та комфортності перебування в судах осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення, створено в Апеляційному суді Харківської області групу відповідальних працівників апарату для надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями під час перебування їх в будівлі нашого суду.

 

 

ГРУПА НАДАННЯ ДОПОМОГИ ОСОБАМ З ОБМЕЖЕНИМИ

ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Начальник відділу господарського забезпечення

Тутов Євген Михійлович

тел.(057)751-87-97

email:inbox@hra.court.gov.ua

Довідкова інформація

Начальник відділу документального забезпечення та контролю

Бірюкова Олена Володимирівна

тел.(057)751-92-13

email:inbox@hra.court.gov.ua

 

Склад групи

Провідні спеціалісті,

судовий розпорядник

Хлєбніков Ф.О.,

Рябов М.М.,

Пузіков Є.О.

 

 

З цього приводу громадянам по прибуттю до будівлі суду необхідно сповістити про свій прихід за допомогою кнопки виклику чергового 1-го або 4-го поста, котрий в свою чергу повідомляє начальника відділу господарського забезпечення – Тутова Євгенія Михайловича ( тел. 751-87-97, внутрішній тел. 17-97, 050-026-54-62), або начальника відділу документального забезпечення та контролю – Бірюкову Олену Володимирівну ( тел. 751-92-13, внутрішній тел. 12-13) про прибуття до суду такого громадянина.

Начальник відділу дізнається в особи ціль прибуття і визначає маршрут пересування в будівлі суду.

Начальник відділу викликає працівників апарату суду, які входять до складу зазначеної групи та надає відповідні вказівки.

Група організовує допомогу особі з обмеженими фізичними можливостями в пересуванні між поверхами і приміщеннями будівлі суду на час перебування її в установі.

 

Також повідомляємо, що Апеляційним судом Харківської області отримано лист від  Харківської міської громадської організації інвалідів «КРЕАВИТА» з рекомендаціями поліпшення умов перебування громадян з обмеженими вадами в суді. Вказані в листі рекомендації нами враховані та розроблено і затверджено План  проведення заходів із забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю до правосуддя на 2016 рік.  

До Плану входять заходи з облаштування прилеглої території паркінгом для інвалідів; зі встановленням відповідних дорожніх знаків; облаштування входу до будівлі, будівлі суду, громадських приміщень спеціальними обладнаннями для поліпшення перебування громадян з обмеженими вадами в Апеляційному суді Харківської області; створення спеціального інформаційного центру для таких громадян; облаштування інформаційних зон і приміщень; дублювання судової інформації рельєфно-крапковим шрифтом; спеціальне навчання відповідного персоналу в цьому напрямку.