flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДО УВАГИ ЗМІ! РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ ЗА ФАКТОМ РЕЗОНАНСНОГО ДТП

05 липня 2018, 17:27

05 липня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Харківської області у складі головуючого судді Чопенка Я.В., суддів Бездітко В.М., Яковлевої В.С.  постановлено ухвалу про часткове задоволення апеляційної скарги захисника підозрюваного у ДТП, поданої на рішення слідчого судді Харківського районного суду Харківської області від 26 червня 2018 року.

Нагадуємо, слідчим суддею районного суду було прийнято рішення про задоволення клопотання слідчого органу та продовження застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою до 29 липня 2018 року підозрюваному – водію автомобіля  «Тойота Ленд Крузер».

За результатами дорожньо-транспортної пригоди водій автомобілю «Шевроле Корвет» загинув. 

Слідчим органом водію автомобіля  «Тойота Ленд Крузер» пред’явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.286 КК України.   

Ухвала слідчого судді районного суду скасована в частині не визначення альтернативного запобіжного заходу. Колегією суддів Апеляційного суду Харківської області винесено нову ухвалу в цій частині.

Визначено в якості альтернативного запобіжного заходу підозрюваному заставу в розмірі трьохсот прожиткових мінімумів , що становить 528 600,00 грн., які підлягають сплаті на рахунок Апеляційного суду Харківської області.

В решті ухвалу слідчого судді залишено без змін.

З повним текстом ухвали зацікавлені особи мають можливість ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

 

Прес-служба суду