flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДО УВАГИ ЗМІ! 11 вересня 2018 року Апеляційний суд Харківської області продовжить перегляд ухвали Дзержинського районного суду м. Харкова за скаргою Дмитра Святаша на дії державного виконавця

10 вересня 2018, 12:20

11 вересня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Харківської області буде продовжено розгляд апеляційної скарги ТОВ «Українська металургійна компанія», поданої на ухвалу Дзержинського районного суду міста Харкова від 11 липня 2018 року щодо скарги Дмитра Святаша на дії державного виконавця в частині визнання дій виконавця неправомірними.

Нагадуємо, Дмитро Святаш у березні 2018 року звернувся до суду міста Харкова зі скаргою, в якій просив визнати неправомірними дії державного виконавця відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України та скасувати постанову державного виконавця.

11 липня 2018 року Дзержинський районний суд міста Харкова постановляє ухвалу про часткове задоволення скарги Дмитра Святаша. Визнає дії державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження №55393614 неправомірними. В іншій частині скарги Дмитра Святаша в задоволенні судом відмовлено.

Цією ж ухвалою Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська металургійна компанія» (яка є заінтересованою стороною по справі) суд роз’яснює право на звернення до органів державної виконавчої служби за належними підвідомчістю та місцем виконання рішення.

07 серпня 2018 року, на минулому судовому засіданні Апеляційного суду Харківської області, колегія суддів вирішила відкласти розгляд, оскільки не повернулось поштове повідомлення, яке б підтверджувало, що представники Державної виконавчої служби сповіщені належним чином про дату та час апеляційного розгляду. Крім того, представником ТОВ «Українська металургійна компанія» було заявлено клопотання про надання часу для ознайомлення з відзивом сторони на подану ними апеляційну скаргу.

Подальший розгляд справи відбуватиметься 11 вересня 2018 року об 11-00 годині в залі судових засідань №10, 1-й поверх.  

  

Прес-служба суду