flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДО УВАГИ ЗМІ! Справу за скаргою Дмитра Святаша на дії державного виконавця для розгляду заяви про відвід передано на автоматизований розподіл

11 вересня 2018, 16:48

11 вересня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Харківської області продовжено розгляд апеляційної скарги ТОВ «Українська металургійна компанія», поданої на ухвалу Дзержинського районного суду міста Харкова від 11 липня 2018 року щодо скарги Дмитра Святаша на дії державного виконавця в частині визнання дій виконавця неправомірними.

Нагадуємо, Дмитро Святаш у березні 2018 року звернувся до суду міста Харкова зі скаргою, в якій просив визнати неправомірними дії державного виконавця відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України та скасувати постанову державного виконавця.

11 липня 2018 року Дзержинський районний суд міста Харкова постановляє ухвалу про часткове задоволення скарги Дмитра Святаша. Визнає дії державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження №55393614 неправомірними. В іншій частині скарги Дмитра Святаша в задоволенні судом відмовлено.

Цією ж ухвалою Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська металургійна компанія» (яка є заінтересованою стороною по справі) суд роз’яснює право на звернення до органів державної виконавчої служби за належними підвідомчістю та місцем виконання рішення.

В суді апеляційної інстанції представниками сторони по справі, ТОВ «Українська металургійна компанія», заявлено відвід судовій колегії. Підстави відводу за заявою сторони – наявність публікації в мережі Інтернет стосовно зазначеної справи та відхилення судовою колегією клопотань представників апелянта в судовому засіданні  сьогодні.

За обставинами розгляду клопотання про відвід судова колегія сьогодні ухвалила визнати необґрунтованим відвід, а справу, керуючись вимогами ст.ст.36,37,40 ЦПК України передати на автоматизований розподіл для визначення складу колегії суддів, яка буде розглядати заяву про відвід.

Провадження у справі на час вирішення питання про відвід зупинено.

Про подальший розгляд справи слідкуйте у стрічці новин офіційного сайту суду.    

 

Прес-служба суду