flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ АПЕЛЯЦІЙНИХ СКАРГ НА ВИРОК СУДУ ЗА ФАКТОМ ДТП, ЯКЕ СТАЛОСЯ У СІЧНІ 2016 РОКУ ЗА УЧАСТЮ ВОДІЯ АВТОМОБІЛЮ «TOYOTA LAND CRUZER», ЗА НАСЛІДКАМИ ЯКОЇ ЗАГИНУЛО ДВОЄ ПАСАЖИРІВ ТА ОДИН ОТРИМАВ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ

11 вересня 2018, 17:44

З урахуванням справи, що викликає суспільний інтерес, повідомляємо.

Вироком Фрунзенського районного суду міста Харкова 44-річний мешканець Харкова, визнаний винним за ч.3 ст.286 КК України з призначенням покарання – 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

ДТП сталося у січні 2016 року  у місті Харкові по проспекту Московському. В результаті дорожньо-транспортної пригоди загинули два пасажири автомобіля «Toyota Land Cruzer», третій пасажир отримав тілесні ушкодження. Сам водій перебував в стані алкогольного сп’яніння.  

11 вересня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Харківської області у складі головуючого судді Плетньова В.В., суддів Савченка І.Б., Шабельнікова С.К.  постановлено ухвалу про залишення без задоволення апеляційних скарг потерпілих, обвинуваченого та його захисника, поданих на вирок Фрунзенського районного суду міста Харкова від 06 березня 2018 року.

Цією ж ухвалою колегії суддів задоволена апеляційна скарга одного з потерпілих в частині відмови районним судом в задоволенні цивільного позову.

Обвинувачений, його захисник та двоє з трьох потерпілих просили пом’якшити покарання, призначене районним судом.

Інші троє потерпілих просили покарання посилити та задовольнити подані ними цивільні позови, стягнувши на користь кожного моральну шкоду у сумі один мільйон гривень.  

Ухвалою колегії суддів Апеляційного суду Харківської області  вирок Фрунзенського районного суду міста Харкова в частині обраного судом покарання обвинуваченому ( 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами) залишено без змін. А в частині відмови в задоволенні цивільного позову потерпілих ухвалено призначити новий судовий розгляд у суді першої інстанції, в порядку цивільного судочинства.

З повним текстом ухвали та мотивами прийнятого колегією суддів рішення зацікавлені особи мають можливість ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень України. (номер провадження суду апеляційної інстанції : 11-кп/790/1718/18, справа №645/1054/16-к).

 

Прес-служба суду