flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДО УВАГИ ЗМІ! Результати розгляду клопотання представників ТОВ «Українська металургійна компанія» про відвід судової колегії у справі за скаргою Дмитра Святаша на дії державного виконавця

12 вересня 2018, 17:27

12 вересня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Харківської області у складі головуючого-судді Кіся П.В., суддів Бурлакі І.В., Хорошевського О.М. розглянуто питання про відвід суддів судової колегії Маміної О.В., Колтунової А.І., Кругової С.С. за заявою представника ТОВ «Українська металургійна компанія».

За результатом розгляду клопотання ухвалено відмовити у  задоволенні заяви про відвід судової колегії.

Щодо обставин по суті цивільної справи нагадуємо. Дмитро Святаш у березні 2018 року звернувся до суду міста Харкова зі скаргою, в якій просив визнати неправомірними дії державного виконавця відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України та скасувати постанову державного виконавця.

11 липня 2018 року Дзержинський районний суд міста Харкова постановляє ухвалу про часткове задоволення скарги Дмитра Святаша. Визнає дії державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження №55393614 неправомірними. В іншій частині скарги Дмитра Святаша в задоволенні судом відмовлено. Цією ж ухвалою Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська металургійна компанія» (яка є заінтересованою стороною по справі) суд роз’яснює право на звернення до органів державної виконавчої служби за належними підвідомчістю та місцем виконання рішення.

11 вересня 2018 року під час апеляційного розгляду представниками ТОВ «Українська металургійна компанія» було заявлено відвід судовій колегії. Підстави відводу за заявою сторони – наявність публікації в мережі Інтернет стосовно зазначеної справи та відхилення судовою колегією клопотань представників апелянта в судовому засіданні  сьогодні. Ухвалою судової колегії відвід було визнано необґрунтованим, справу передано на автоматичний розподіл для розгляду заяви про відвід іншої колегією.  

Про подальший розгляд справи слідкуйте за стрічкою новин офіційного сайту суду.    

 

Прес-служба суду