flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Перегляд вироку педофілу-рецидивисту апеляційним судом відкладено через неявку захисника обвинуваченого

20 вересня 2018, 17:32

20 вересня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Харківської області відкладено розгляд апеляційної скарги заступника прокурора Харківської області, поданої на вирок Дергачівського районного суду Харківської області, оскільки в судове засідання не з’явився захисник обвинуваченого, надавши суду заяву про відкладення розгляду.

Нагадуємо, 13 липня 2018 року вироком Дергачівського районного суду Харківської області 45-річного рецидивіста-збоченця засуджено за ч.3 ст.153, ч.3 ст.15 ч.3 ст.153 та ч.2 ст.146 Кримінального кодексу України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, незакінчений замах на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом та незаконне викрадення дитини) до 12 років позбавлення волі.

За обставинами злочину, 21 лютого 2018 року в одному із селищ Дергачівського району 45-річний нетверезий чоловік схопив на дитячому майданчику хлопчика 9-ти років, натягнув йому на обличчя шапку, закрив рота, щоб дитина не кричала, став тягнути у бік лісосмуги. На щастя, батько дитини побачив це і відразу кинувся на допомогу. Він визволив сина, затримав кривдника і викликав правоохоронців. 

Під час перевірки зловмисника правоохоронцями було встановлено, що декількома днями раніше в сусідньому селі рецидивіст скривдив хлопчика 2005 року народження. Дитину збоченець побачив увечері неподалік від залізниці, схопив хлопчика, побіг до лісосмуги, погрожуючи фізичною розправою. Дитина намагалася вирватись та кликала на допомогу, однак той затулив дитині рота.

Затягнувши хлопця до лісосмуги, збоченець, з застосуванням фізичної сили, насильно задовольнив статеву пристрасть неприродним способом. Після втік.

В апеляційній скарзі прокурора ставиться питання про призначення більш суворого покарання.

Наступне судове засідання відбудеться о 14-00 годинні 04 жовтня 2018 року, зал судових засідань №12, 1-й поверх.

Єдиний унікальний номер справи: 619/1610/18.

 

 

Прес-служба суду