flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ УСІХ ВІДВІДУВАЧІВ СУДУ, СТОРІН ПО СПРАВАМ ТА ГРОМАДЯН, В ЯКИХ ВИНИКАЄ НЕОБХІДНІСТЬ ЗВЕРНУТИСЯ ДО СУДУ! Проведено державну реєстрацію юридичної особи – Харківського апеляційного суду.

01 жовтня 2018, 08:45

23 червня 2018 року на виконання Указу Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року № 452/2017 проведено державну реєстрацію юридичної особи – Харківського апеляційного суду, про що внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (номер запису: 1 480 102 0000 077272).  

Юрисдикція Харківського апеляційного суду поширюватиметься на апеляційний округ, що включає в себе Харківську область. Місцезнаходження Харківського апеляційного суду:  61001, Харківська область, місто Харків, майдан Героїв Небесної Сотні,36 . 

При цьому зазначаємо, що відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» початком роботи новоутвореного суду є день опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови відповідного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Наказом Голови Державної судової адміністрації України від 14 червня 2018 року № 186/к тимчасово виконуючим обов’язки  керівника апарату Харківського апеляційного суду призначено Савченка Олександра Аркадійовича. 

 Учасникам судових процесів та усім іншим зацікавленим особам повідомляємо, що Апеляційний суд Харківської області  продовжує функціонування  до початку роботи новоутвореного суду – Харківського апеляційного суду. 

До початку функціонування Харківського апеляційного суду сторонам по справам та усім іншим особам, яким необхідно подати до судової установи будь-які процесуальні документи, заяви чи повідомлення, рекомендуємо надсилати необхідні документи поштовими відправленнями на адресу:  61001, Харківська область, місто Харків, майдан Героїв Небесної Сотні,36.   

Про подальші зміни в роботі установи повідомлятимемо додатково.

 

Прес-служба суду