Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

ДО УВАГИ ЗМІ !

04 січня 2018, 14:15

РОЗГЛЯД АПЕЛЯЦІЙНИХ СКАРГ ЩОДО ОБРАНОГО

ЗАСТУПНИКУ ГОЛОВИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ТА ЙОГО ПОМІЧНИКА ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ

 

Апеляційний суд Харківської області повідомляє, що розгляд апеляційних скарг, поданих на ухвали слідчих суддів Червонозаводського районного суду міста Харкова від  23 грудня 2017 року та від 24 грудня 2017 року про обрання запобіжних заходів щодо підозрюваних Марченка В.П., заступника голови Запорізької обласної ради та його помічника – Марченка М.П. призначено на 11 січня 2018 року о 16 год. 30 хв. та 16 год. 45 хв. (зал судових засідань №13).  

Нагадуємо, ухвалою слідчого судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 23 грудня 2017 року  заступнику голови Запорізької обласної ради Владиславу Марченку застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Ухвалою слідчого   слідчого судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 24 грудня 2017 року  помічнику заступника голови Запорізької обласної ради Марку Марченку застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

  На ухвали слідчих суддів районного суду прокурором у кримінальному провадженні, адвокатом підозрюваних Владислава Марченка та Марка Марченка подані апеляційні скарги.  

Апеляційний суд Харківської області завжди сприяє журналістам у виконанні ними професійних обов’язків, тому, для зручності ЗМІ, до зали судового засідання буде здійснюватися супровід прес-службою Апеляційного суду Харківської області.

За додатковою інформацією та для попередньої реєстрації представників ЗМІ просимо звертатися до прес-секретаря суду Бондаренко Євгенії за телефонами: 057-751-88-40, 095-671-74-67.

 

 

Прес-служба Апеляційного суду

Харківської області