flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Студенти Харківського національного педагогічного університету ім.Г.Сковороди відвідали Апеляційний суд Харківської області

28 лютого 2018, 14:21

27 лютого 2018 року   Апеляційний суд Харківської області відвідали студенти третього курсу юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету ім.Г.Сковороди.

У ході екскурсії студенти були присутніми в судовому засіданні судової колегії з розгляду цивільних справ, де вони мали можливість спостерігати за процесом та після поділитись враженнями.   

Далі відвідувачам було продемонстровано зал судових засідань, який на сьогоднішній день є одним з небагатьох в Україні таких, що відповідає Європейським Стандартам, гості були ознайомлені з правилами розміщення в залі осіб-учасників судового засідання, з конференц-залою, де відбуваються наради суддів, навчання апарату суду, конференції, «круглі столи», урочисті зібрання тощо.

Неможливо відвідати суд не завітавши до його канцелярій. Майбутні юристи ознайомилися з особливостями роботи відділами забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ та цивільних справ.  Ознайомились з роботою відділу документального забезпечення та контролю та з наявними в суді інформаційними стендами.    

Майбутні магістри і бакалаври залишись у доброму враженні від зустрічі, з позитивними емоціями та приємними спогадами.   

 

 

              За інформацією прес-служби суду