flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги ЗМІ! Інформація про апеляційний розгляд скарг захисників, поданих в інтересах учасників конфлікту за подіями навколо елеватора на Зміївщині.

24 вересня 2018, 17:56

Сьогодні колегіями суддів Апеляційного суду Харківської області відбувався  розгляд апеляцій захисників підозрюваних 23 осіб, поданих на ухвали слідчих суддів Київського районного суду міста Харкова  щодо обрання учасникам конфлікту навколо комплексу «Зерновий елеватор» запобіжних заходів.

Нагадуємо, учасникам конфлікту органом досудового розслідування оголошено про підозру за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням зброї). 

Події конфлікту зі стріляниною навколо елеватору розгорталися в селищі Занки Зміївського району Харківської області  11 вересня 2018 року.

Ухвалами слідчих суддів Київського районного суду міста Харкова від 13 та 14 вересня 2018 року всім підозрюваним застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Колегіями суддів, сьогодні, 24 вересня 2018 року, по суті розглянуті апеляційні скарги у відношенні 6 осіб. По кожній справі, окремо, у відношенні цих 6 осіб, колегіями суддів прийняті рішення про залишення апеляційних скарг захисників без задоволення, а ухвал слідчих суддів щодо обрання учасникам конфлікту навколо комплексу «Зерновий елеватор» запобіжних заходів у виді тримання під вартою – без змін.

Розгляд апеляційної скарги, поданої в інтересах Олега  Ширяєва, у зв’язку з заявою його захисника про неможливість бути присутнім сьогодні в судовому засіданні, відкладено на 01 жовтня 2018 року на 10 год. 30 хв. (зал судових засідань №13, 1-й поверх).  

Ще у відношенні 13 осіб колегією суддів прийнято рішення про відкладення розгляду апеляційних скарг захисників у зв’язку з необхідністю захисників, по кожній справі окремо, додатково узгодити свої позиції з позиціями цих 13 підозрюваних.

Продовження розгляду апеляцій відбуватиметься  27 вересня та 01 жовтня 2018 року (зал судових засідань №13, 1-й поверх).

 

 

Прес-служба суду