flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Розгляд апеляційної скарги захисника підозрюваного Геннадія Дронова - другого учасника ДТП 18 жовтня 2017 року

16 листопада 2017, 20:07

Колегією суддів Апеляційного суду Харківської області розглянуто апеляційну скаргу адвоката Перепелиці Сергія, подану в інтересах підозрюваного Геннадія Дронова.

.

Нагадуємо, ухвалою слідчого судді Київського районного суду м. Харкова підозрюваному Геннадію Дронову застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у Харківській установі виконання покарань (№ 27) в межах строку досудового розслідування на 42 (сорок два) дні - до 19 грудня 2017 року включно, без права внесення застави.   

 

Під час розгляду апеляційної скарги колегією суддів заслухані всі доводи учасників процесу.

Підозрюваний Геннадій Дронов приймав участь в судовому засіданні в режимі відеоконференцзв’язку в приміщенні Харківської установи виконання покарань.

Адвокат в апеляційній скарзі просив змінити запобіжний захід відносно Дронова Геннадія на більш м’який, обравши щодо підзахисного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з застосуванням в нічний час доби електронного браслету.

Під час судового розгляду апеляційної інстанції колегією суддів постановлено ухвалу та проголошено її резолютивну частину.

Ухвалою колегії суддів Апеляційного суду Харківської області від 16 листопада 2017 року апеляційна скарга захисника Перепелиці С.І. залишена без задоволення, а ухвалу слідчого судді Київського районного суду міста Харкова від 08 листопада 2017 року щодо застосування у відношенні підозрюваного за ч.3 ст.286 КК України Дронова Геннадія запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування залишено без змін.

Ухвала колегії суддів Апеляційного суду є остаточною та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Повний текст ухвали буде оголошено учасникам судового провадження 21 листопада 2017 року.

З повним текстом ухвали буде можливість ознайомитись в Єдиному реєстрі судових рішень України.

 

 

За інформацією прес-служби суду.