flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДОВІЧНЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗА ПОДВІЙНЕ ВБИВСТВО

17 листопада 2017, 11:55

16 листопада 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Харківської області переглянула в апеляційному порядку вирок Первомайського міськрайонного суду Харківської області від 4 липня 2017 року щодо Вараксіна Сергія Миколайовича , 1984 року народження.

Вироком суду було встановлено - Вараксін С.М., маючи 5 судимостей за крадіжки і насильницькі злочини, та «загальний стаж» 15 років, увечері 27 лютого 2016 року, знаходячись в одному з домоволодінь у селі Сиваш міста Первомайський, умисно вбив хазяїна будинку Х., нанісши йому чисельні удари ножем у різні частини тіла: тулуб, шию та голову, після чого сокирою наніс удар по голові. Коли в приміщення увійшла дружина загиблого, Вараксін С.П. з метою приховування вже вчиненого вбивства умисно вбив і її, нанісши множинні удари у різні частини тіла тим самим ножем, після чого перерізав горло.

Після вчинення подвійного вбивства поцупив з будинку майно загиблих на суму 4303гривні.

Вироком суду першої інстанції за сукупністю злочинів Вараксіна С.М. засуджено до довічного позбавлення волі.

Колегія суддів апеляційного суду не знайшла підстав для пом’якшення покарання, про що просили засуджений і його захисник. Таким чином, вирок суду набрав законної сили.

 

 

Суддя-спікер Апреляційного суду Харківської області

Володимир Плетньов