flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗАПИС ГРОМАДЯН НА ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВА АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Відповідно до Правил прийому громадян в Апеляційному суді Харківської області з метою забезпечення умов для реалізації громадянами свого конституційного права на звернення прийом громадян здійснюється Головою суду, його заступниками, секретарями відповідних палат, керівником апарату та заступником керівника апарату за попереднім записом, згідно з графіком, що затверджується наказом голови суду, та доводиться до відома громадян. 

     Під час запису громадянина на особистий прийом з’ясовується його прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та роботи, зміст порушеного ним питання, до яких посадових осіб чи органів він звертався з цього питання і яке було прийнято рішення.

     Повторний прийом з питань, що вже розглядалися в Суді, проводиться в тому випадку, якщо порушене питання не було вирішено по суті.

     Інформація про порядок, графік особистого прийому громадян розміщується на веб-сайті Суду та в приймальні громадян на інформаційному стенді в доступному місці для вільного огляду громадянами.

 

 

     Попередній запис на прийом керівництва Апеляційного суду Харківської області здійснюється у відділі забезпечення розгляду звернень громадян в приміщенні Апеляційного суду Харківської області на першому поверсі в кабінеті №139.