flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик в судове засідання Посохова Віталія Володимировича за адресою: 84700 Донецька обл., м. Дебальцеве, вул. Комуністична, б. 26 кв. 39 в якості позивача для розгляду апеляційної скарги Двохіменного Олександра Леонідовича, Бардакової Марини Миколаївни, неповнолітньої Двохіменної Ангеліни Олександрівни, в особі законного представника Двохіменного Олександра Леонідовича на рішення Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

61001, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, тел. 751-88-71, факс. 751-92-13,

E-mail: inbox@hra.court.gov.ua код ЄРДПОУ 42261368


                                                                                                                               Справа № 644/4407/1  

13 травня 2019 року                                           Провадження 22-ц/818/2912/19

 

            З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ч. 11 ст. 128 ЦПК України та у зв’язку з тимчасовим призупиненням прийому поштових відправлень до деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей, Харківський апеляційний суд, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду,

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                                   

повідомляє про виклик в судове засідання Посохова Віталія Володимировича за адресою: 84700 Донецька обл., м. Дебальцеве, вул. Комуністична, б. 26 кв. 39  в якості позивача для розгляду апеляційної скарги Двохіменного Олександра Леонідовича, Бардакової Марини Миколаївни, неповнолітньої Двохіменної Ангеліни Олександрівни, в особі законного представника Двохіменного Олександра Леонідовича на рішення Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 6 березня 2019 року у цивільній справі за позовом Двохіменного Олександра Леонідовича, що діє від власного імені та від імені неповнолітньої Двохіменної Ангеліни Олександрівни, будучи законним представником Двохіменної Ангеліни Олександрівни, Бардакової Марини Миколаївни, Двохіменної Ангеліни Олександрівни, законним представником неповнолітньої Двохіменної Ангеліни Олександрівни є Двохіменний Олександр Леонідович, Посохова Віталія Володимировича, до Держави Україна в особі Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України, Міністерства Внутрішніх справ України, Головного управління Національної Гвардії України, Державної казначейської служби України, Антитерористичного центру при Службі безпеки України, про стягнення матеріальної та моральної шкоди, спричиненої в результаті проведення АТО в місті Дебальцеве Донецької області та внаслідок незаконних дій та бездіяльності Української влади та правоохоронних органів Держави Україна в місті Дебальцеве Донецької області, 3-я особа у справі Служба Безпеки України.

Розгляд справи відбудеться о 14 годині 00 хвилин 29 травня 2019 року, за адресою: м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, зал № 10, суддя-доповідач Пилипчук Н.П.

У разі неявки у судове засідання без поважних причин, чи неповідомлення про причини неявки, справа буде розглядатися за  відсутності нез’явившихся осіб за наявними у справі доказами.

Суддя Харківського

апеляційного суду                                                       Н.П. Пилипчук

 

Вик.: Репкіна М.Ю.

(057)751-87-93