flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відкрито провадження за апеляційними скаргами обвинувачених у справі про терористичний акт біля Палацу Спорту у Харкові

23 липня 2019, 13:50

Харківський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційними скаргами двох обвинувачених і одного з захисників на ухвалу суду першої інстанції про відмову  змінити запобіжні заходи.

 

Також апеляційний суд відкрив провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого на ухвалу районного суду про відмову в роз’ясненні судового рішення. 

 

Нагадуємо за обставинами подій, що ставляться у провину, 22 лютого 2015 року під час проведення ходи біля Палацу спорту у Харкові стався вибух, в результаті якого загинули дві людини та було поранено 11 осіб. Згодом двоє померли в лікарні. За фактом вибуху органом досудового розслідування порушено кримінальну справу за статтею 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

 

Обвинувачення пред'лено у вчиненні терористичного акту та незаконному поводженні зі зброєю, боєвими припасами або вибуховими речовинами (частина 3 статті 258, частина 1 статті 263 Кримінального кодексу України).  

 

Головуючий у справі – суддя Сергій Шабельніков.

Судді колегії – Ігор Савченко, Олександр Курило.

 

Інформацію щодо призначення апеляційного розгляду даного провадження,  зали судового засідання та про подальший хід судового процесу повідомлятимемо додатково.

У разі інформаційних питань представників медіа та громадськості прохання звертатися до прес-служби суду за телефоном 095-671-74-67

 

Єдиний унікальний номер справи №645/3612/15.

 

За повідомленням прес-служби суду.