flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Олені Зайцевій і Геннадію Дронову вироком суду призначено покарання – 10 років позбавлення волі.

26 лютого 2019, 17:07

Сьогодні за результатами розгляду кримінального провадження за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова  Київським районним судом міста Харкова, під головуванням судді  Попрас В.О., проголошено вирок.

За фактом трагедії, - 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечнікова сталося зіткнення автомобіля Lexus RX під керуванням водія Зайцевої Олени з автомобілем Volkswagen Toureg. Після зіткнення автомобіль Lexus RX виїхав на тротуар, де збив 11 пішоходів, п’ятеро з яких загинули на місці трагедії.  Шоста постраждала померла в лікарні.   

Вироком Київського районного суду від 26 лютого 2019 року Геннадія Дронова і Олену Зайцеву визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.286 КК України (порушення правил дорожнього руху, які спричинили загибель кількох осіб).

Кожному з обвинувачених призначено покарання – 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки.

Строк відбування покарання Геннадію Дронову ухвалено рахувати з 08 листопада 2017 року.

Олені Зайцевій строк відбування покарання ухвалено рахувати з 18 жовтня 2017 року.

Задоволені цивільні позови потерпілих. Вироком визначено відшкодувати всім потерпілим майнову шкоду на загальну суму понад сім мільйонів гривень. Відшкодування Геннадію Дронову та Олені Зайцевій призначено солідарно.

Сторонам кримінального провадження роз’яснено право та порядок оскарження вироку суду.

З повним текстом вироку можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Єдиний унікальний номер справи №640/1664/18.

 

Прес-служба суду