flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбудеться перегляд запобіжного заходу стосовно 22-річної харків’янки, підозрюваної у замовному вбивстві військовослужбовця Віталія Черняка у місті Чугуєві.

27 березня 2019, 17:02

Харківським апеляційним судом призначено розгляд апеляції захисника 22-річної харків’янки, однієї з чотирьох підозрюваних в замовному умисному вбивстві  військовослужбовця, яка подана на ухвалу слідчого судді Чугуївського міського суду Харківської області щодо обрання запобіжного заходу.

Всім підозрюваним у вбивстві військовослужбовця оголошено про підозру за ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів, на замовлення, за попередньою змовою групою осіб). 

Серед підозр за обставинами злочину – четверо осіб, серед яких 22-річна мешканка Харкова, п’ятнадцятирічний та шістнадцятирічний неповнолітні, до початку злочину домовилися про спільне його виконання. У лісосмузі неподалік від військової частини, розташованої в місті Чугуєві, на замовлення підозрюваної, троє мешканців Чугуєва вчинили умисне вбивство військового контрактника, 27-річного Віталія Черняка, спричинивши жертві численні поранення ножами по різним частинам тіла. Всі обставини вбивства фіксували на мобільний телефон та в подальшому продемонстрували замовниці. 

Усім підозрюваним у вбивстві військовослужбовця ухвалами слідчих суддів районного суду обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування, до 15 травня та 16 травня 2019 року включно.   

В апеляційній скарзі захисник підозрюваної ставить питання про скасування ухвали слідчого судді, вважаючи обраний запобіжний захід необґрунтованим. 

28 березня 2019 року о 12-00 годині колегія суддів Харківського апеляційного суду розглядатиме апеляцію захисника стосовно Катерини Борисенко.

Розгляд апеляційної скарги відбуватиметься в залі судових засідань №13.

 

Єдиний унікальний номер справи №636/1000/19.

 

 

Прес-служба суду