flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відкладено апеляційний розгляд запобіжних заходів двом киянам, підозрюваним у неправдивих повідомленнях з погрозами вчинити вибухи у місцях масового скупчення мешканців Харкова

08 липня 2019, 10:09

08 липня 2019 року колегія суддів відклала розгляд апеляційних скарг прокурора на ухвали слідчого судді Київського районного суду міста Харкова про обрання запобіжних заходів двом підозрюваним у надсиланні  неправдивих повідомлень з погрозами вчинити вибухи у місцях масового скупчення мешканців Харкова.

Колегія суддів повідомила, що від захисників підозрюваних надійшли клопотання про перенесення апеляційного розгляду через зайнятість захисників в інших кримінальних справах цієї дати. Підозрювані наполягали на розгляді справ за участі захисників. Від прокурора заперечень стосовно клопотань не надійшло. Порадившись на місці, колегія суддів ухвалила клопотання захисників задовольнити.

Нагадуємо, що підозри органом досудового розслідування пред’явлені за частиною 2 статті 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, вчинений повторно або за попередньою змовою групою осіб).

За обставинами інкримінованих органом досудового розслідування подій – двоє киян з метою порушення громадської безпеки, залякування населення та впливу на вчинення дій юридичними особами, протягом травня 2019 року, через мережу Інтернет надсилали листи на електронні адреси поліції Харківщини з погрозами вчинення вибухів у місцях державних установ, торгівельних центрів та інших закладах громадського відвідування.

Ухвалами слідчого судді Київського районного суду міста Харкова від 30 червня 2019 року двом підозрюваним було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період досудового розслідування – до 26 серпня 2019 року. Цими ж ухвалами слідчого судді обом підозрюваним  визначено суму застави – 1 440 750 грн  кожному.

Наступні судові засідання відбудуться о 09-15 та 09-30 годині 15 липня 2019 року. Зал судових засідань Харківського апеляційного суду №13, 1 поверх.

Головуючі у справах про перегляд запобіжних заходів – судді Вікторія Яковлева і Валерій Бездітко.

Єдиний унікальний номер справи 640/12924/19.

До уваги представників медіа, у справі здійснюватиметься супровід прес-службою суду. У разі питань та для акредитації прохання звертатися до прес-секретаря Євгенії Бондаренко за тел.095-671-74-67.

 

Прес-служба суду